У  серпні  2019 року до Головного управління Держгеокадастру Тернопільської області надійшло 10 843 заяви громадян про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. На сьогодні фахівці опрацювали 10 372 звернення.

З цієї кількості опрацювали 6 808 заяв про реєстрацію земельних ділянок. Найбільше ділянок зареєстрували за зверненнями фізичних і юридичних осіб у місті Тернопіль (3 037) та Зборівському (390) районі Тернопільської області.

Також найбільш популярна у громадян послуга — видача витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. В області надали 2 900 витягів. Максимальну кількість таких документів видали у Тернопільському (401) та Збаразькому  (302) районах Тернопільської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.