У  липні  2019 року до Головного управління Держгеокадастру Тернопільської області надійшло 8 197 заяв громадян про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. На сьогодні фахівці опрацювали 8 075 заяв або 98,5 % від їх загальної кількості.

З цієї кількості опрацьовано 4 594 заяви про реєстрацію земельних ділянок. Найбільше ділянок зареєстровано за заявами фізичних і юридичних осіб у Збаразькому (450) та Гусятинському (417) районах Тернопільської області.

Також найбільш популярна у громадян послуга — видача витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Максимальну кількість таких документів видано у Тернопільському (373), м. Тернопіль (240), Бережанському та Теребовлянському  (по 211) районах Тернопільської області.

Довідково:                                                                                                                                 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.