Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області відкрило свої двері для майбутніх фахівців – студентів 2, 3, 4 курсу факультету аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету у супроводі викладачів: доктора економічних наук, професора, декана факультету аграрної економіки та менеджменту Бориса Язлюка, кандидата економічних наук, доцента Галини Пиріг, кандидата географічних наук Марії Горун, кандидата економічних наук, доцента Наталії Штельми, доцента економічних наук, професора Нелі Чорної.

  Зустріч організували спільно з факультетом аграрної економіки та менеджменту, для того, щоб ознайомити студентів зі специфікою роботи землевпорядної служби, а також зорієнтувати їх в подальшому виборі місця роботи.

  Студенти ознайомились із роботою Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, дізналися про основні напрямки діяльності управління, вимоги до роботи у сфері землевпорядкування, геодезії та кадастру.

  Керівник землевпорядної служби області Іван Кузь зазначив: «Ми зацікавлені, щоб на службу до органів Держгеокадастру приходили молоді, кваліфіковані та ініціативні фахівці. Головна умова – мати бажання працювати».

  Під час екскурсії установою гості мали можливість ознайомитися з роботою структурних підрозділів Головного управління. Молодь активно цікавилася особливостями діяльності відомства та умовами працевлаштування до Головного управління. Фахівці розповіли про пріоритетні завдання земельної служби у нинішньому році та надання у власність земельних ділянок.

  Цікавість у студентів викликала і розповідь про організацію і проведення земельних торгів – від включення земельної ділянки в перелік до власне аукціону.  Були присутніми на земельних торгах і на власні очі побачити, як вони відбуваються.

  Наостанок студенти та викладачі подякували за теплу зустріч і висловили сподівання на подальшу співпрацю.

  «Маємо надію, що ви будете запрошувати нас і надалі, – зазначає  декан аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету Борис Язлюк. – Наші студенти активні, хочуть все знати, щоб прийти на роботу впевненими спеціалістами, тому будь-які заходи, на яких наші студенти могли б збагатити свої знання, відвідаємо із задоволенням».