За сім місяців 2018 року Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області підготували та провели 39 земельних аукціонів з продажу права оренди 185 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення розташованих за межами населених пунктів площею 1 780,83 га. Стартовий розмір плати за користування земельними ділянками склав  2,82 млн грн.

         Продано право оренди на 118 земельних ділянок загальною площею    1 269,77 га. Розмір плати зріс у 2 рази від стартової ціни. За результатами реалізації права користування на конкурентних засадах місцеві бюджети  сільських рад поповнились коштами від сплати річної орендної плати на  4,6 млн гривень.

    Середній розмір орендної плати по Тернопільській області переданих земель державної власності склав – 4,25 тис. грн/га.

    В процесі проведення торгів анульовані результати по 6 земельних ділянках через  несплату переможцем в установлений строк належної суми за придбаний лот, як того вимагає п.6 ст.138 Земельного кодексу України.

       Торги на 61 земельну ділянку визнано такими, що не відбулися у зв’язку з наявністю лише 1 учасника або відсутності учасників  торгів.

 

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.