З початку поточного року кадастровими реєстраторами землевпорядної служби Тернопільської області зареєстровано 29 896 земельних ділянок.

– Найбільше  відпрацьовано у Збаразькому районі- 2 946 наділів. Не менш активними є наступні райони Тернопільської області: Тернопільський зареєстровано – 2 495, Борщівський зареєстровано – 2 284, Кременецький зареєстровано – 2 210 земельних ділянок. Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру,- зазначає начальник Головного управління Іван Кузь. –  Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

 З початку 2018 року в Тернопільській області видано 18 575 витягів з Державного земельного кадастру.

 За словами Івана Кузя, найактивнішими районами Тернопільської області, які з початку цього року надали відомості з Державного земельного кадастру, на сьогодні є: Збаразький – 1382, Борщівський – 1712, Чортківський – 1120 та Теребовлянський – 1101 витяг. Але найкращий показник у Тернопільському районі Тернопільської області – 1699 витягів з Державного земельного кадастру.

Довідково:
відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.