За сім місяців цього року Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області підготовлено та проведено 63 земельних аукціони з продажу права оренди на 149 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів Тернопільської області.

За результатами торгів продано права оренди на 116 ділянок загальною площею 1 17 тис. гектарів. Землі передано в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Стартова ціна продажу права оренди земельних ділянок становила 1,5 млн гривень, під час торгів орендна плата зросла до 3,31 млн гривень. Розмір орендної плати в результаті торгів зріс у 2,5 раза від стартової ціни.

Ці кошти орендарі будуть сплачувати щороку до бюджетів місцевих рад Тернопільської області.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».