Цього року  землевпорядники Тернопільської області спрямували до загального фонду державного бюджету 184,3 тис. грн за надані громадянам адмінпослуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі  178,5 тисяч гривень отримані за надання 2231 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад  3,5 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

За здійснення 18 державних експертиз землевпорядної документації  бюджет Тернопільської області  поповнено на понад 1 тис. гривень.

Загалом цього року Головне управління та територіальні органи Держгеокадастру  Тернопільської області надали більше 8 тис. адмінпослуг, з яких 5 821  (це 72% від загальної кількості) громадяни отримали на безоплатній основі. З них найбільшою популярністю користується послуга надання  витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі(2668). Крім того, землевпорядники зареєстрували 1632  земельних ділянок.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.